• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
  Filmlerimizin en az 2 alternatif video seçeneği vardır , ve birisi mutlaka çalışır durumdadır , filmlerimiz hepsi tek part olarak çalışır. http://filmizler.net kalitesi sunar.

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi izleTürkçe Dublaj
  IMDb

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi, 6.7 puan alarak 2017 yapımı olan filmin mevzusunda ise 28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Müdafa Bakanlığı’nın direktifiyle ikili, etkisinde bırakan bir kent olan Alpha’ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek oldukca değişik türün informasyon, edinim ve kültürlerini paylaşmak için yüz senelerdir bir araya gelmiş olduğu bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin rahatlık dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç etken olup Alpha’yı ele geçirmeden ilkin hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.
  Filmin başrollerini Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler’in cadı tanrıça Enchantress’ı Cara Delevingne üstlenirken kendilerine Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock ve pop ikonu Rihanna birlikte rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise meşhur yönetmen Luc Besson oturuyor.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi izle